čtvrtek 11. června 2015

Dva týdny v Česku a Magnum pleasure store

Ahooooj! :-) 

Tak si zkusím nějak zavzpomínat, jak že to vlastně před tím měsícem bylo? :-)

Do Česka jsem letěla 16. května kolem desáté. V ten den bylo na švédské poměry moc hezky, tak jsem si vyjela jen tak v tríču a v ČR jsem za to byla nesmírně ráda. Čekal tam na mě totální pařák. V Praze jsem byla kolem poledne. Rychle jsem si zařídila pár věcí, přenesla kufr do úschovny a na nádraží na mě čekal Jenda s kterým jsme byla domluvená na pivo! Po roce (téměř na den!) jsme se opět viděli! Vyšli jsme si na Svijany, samozřejmě! Měli jsme opravdu jen chvilku, ale stejně jsme zvládli dvě piva (no dobře, musel mi s tím druhým - ještě ke všemu malým - trochu pomoc, přece jen jsem nějakou dobu nepila, ale já to brzy zase napravím! :-)) 

Pak jsme rychle utíkali na Staromák, kde se promítal hokej! Fuuu takové parno! Ale bylo to moc super, ta atmosféra mi ve Švédsku při sledování hokeje opravdu chybí (i když s holkama to bylo moc fajn!)! 


Pak už jsem musela běžet na vlak, v Třebové mě čekala mamka s Lucinkou. Odvezla mě domů a jela zpátky do Potštejna na chatu. Zrovna probíhala Potštejnská pouť, kam jsem moc moc chtěla jít, ale nakonec jsem to doma na hoďku zaťápla a nic nestihla. Pak jsem se chvilku bavila sledováním bráchy a jeho kámoše, když si vařili véču, zavolala Manuelovi a v noci jsem pak ještě došla za kámošema na pivo. 

V úterý mi přijel Manuel. Byli jsme tu oba do neděle a moooc rychle to uteklo. Hned jak jsme ho vyzvedli, obdrželi jsme pozvání na rodinné obědy a večeře snad k celé mé rodině. Takže jsme to tu tak trochu projedli (víceméně jako vždy, když jsme my dva spolu :-)) Občas to bylo trochu složitější, musela jsem všechno překládat a v sobotu odpoledne už jsem z toho byla opravdu mooooc unavená! :-D 

Sešli jsme se s mými kámarády a to v pátek i sobotu. A bylo to moc fajn. Trochu jsme pili a opět JEDLI. :-D Btw moc doboručuji Ďábelskou topinku v Rychnovském Rynku! Ňamka!!! 

Také jsme vzali Benďu na procházku! A Lucinku na pohár! :-)  


Takové krásné fotečky umí Mára v opilosti! :-D Ale tahle je moje oblíbená. Myslím, že vystihuje úplně všechno. :-D 

Viděli jste tu pohádku o Mimoních? Těch žlutých potvorách, co milují banány? :-D 


Tak tady se říká, že máte randit s někým, kdo na vás kouká jako Mimoň na banán! 

Z té fotky soudím, že si Manuel vybral správně! :-D 

No uteklo to jako voda a v neděli jsme brzy ráno pelášíli oba dva do Třebové, kde jsme se rozloučili. Já jela do Opavy a Manuel do Prahy. V Opavě na mě čekala jedna hodná holčina, co mě zavezla do Švédska. Trochu jsem se obávala - přece jen - vždycky sedím dvě hoďky v letadle a teď mě čekalo 15 hodin v autě. No každopádně, byla to pohodička. Trajekt byl krásný, nebyla zima a celou cestu jsme prokecali a já tak půlku cesty stejně prospala. Vezla s sebou ještě dva fajn kluky, kteří jeli do Jönköpingu sázet stromky a vzhledem k tomu, že už jsem si přišla (oproti nim - jeli sem prvně) jako takový menší Švédsko znalec, jsem jim hooodně dlouho vyprávěla. Pak jsme taky z toho důvodu zůstali omylem na trajektu a muselo se na nás čekat. Ten jeden klučina byl v Číně, tak se taky rozkecal. :-) 

V Jönköpingu jsme byli v 6 ráno, rozloučili se a já tam měla zástavu srdce. Nefungoval jim terminál a mně se opravdu nechtělo platit 1000 SEK za pitomou cestu do Stockholmu. Tak jsem čekala až se vzbudí Lenka a ta mi to (protože je nejlepší) zařídila! Uff... Ještě že tu holku mám. O:-) DĚKUJI! Taky nesmím zapomenout na Máru, který mě celou dobu psychicky podporoval a také se snažil mi pomoc, bohužel z ČR jízdenka též nešla. O:-) 

Cesta byla v pohodě, doma jsem si hodila sprchu a hned šla pracovat. Pini byla ale moc zlatá a prý jsem ji chyběla. 

Taaak a hodím sem ještě fotku s Magnum, které si můžete sami vyrobit. Vyberete si posypku, polevu a v Magnum Pleasure Store (ve Stockholmu je tato crew do pátku v Nordiska Kompaniet - NKko) vám vyrobí nejhezčí nanuk na světě! 


Žádné komentáře:

Okomentovat