pondělí 22. července 2013

Weekend, sunbathing and beach


Ahoj, ahoj, čááu :-)
Tak jsem se konečně dokopala k menšímu článku. :-) Ono mi to krásné počasí nedovoluje sedět u počítače - teď si ovšem obměňuji playlist v mobilu, tak musím. Stahuji finskou (doufám, že máš radost, mikynečková) skupinu Waltari - na běhání.

Jak už jsem psala - v sobotu jsem se vypravila do Helsingborgu. A to převážně kvůli tomu, že jsem potřebovala nová sluchátka. Nejdříve jsem prošla VÄLA centrum, pak se sešla s jednou au-pairkou, která bydlí kousek ode mě a zašly jsme na oběd do IKEA. Tu jsme taky prošly (samozřejmě rebelsky v protisměru - jak jinak, že... :-)), protože jsem potřebovala sešity - jen jsem nějak cestou zapomněla, co že to chci... Normálka. Sešity nemám :-D

Skoro jako doma :-) Moje sovičky!

Nevadí. Cestou domů jsem se ještě stavovala v Ängelholmu, kde jsem pak trávila i nedělní podvečer.A dnes odpoledne jsem se tam vyvalovala na pláži. Moře bylo až překvapivě teplé. Asi kvůli těm tropům tady. Bohužel - přehršel lidu.


Joo a už mě přestaly bavit knížky v angličitně, tudíž už potřetí čtu Saturnina (kterého bych jen tak mimochodem měla vrátit do knihovny - sorry tam do Rychnova :-))

Tak zase čavec na chvíli, jdu si pustit do uší ty Finoušky a běhat. Mějte se přenádherně ♥


2 komentáře:

  1. Mám radost. MÁM RADOST! Uplně největší ze všech radostí... Tak a teď zajeď k sousedům a přivez mi Fina. :D

    OdpovědětVymazat